Yhteistyö kuten haluat – Roihu Inc 


Roihu Inc. auttaa muuttamaan liiketoimintasi vahvuudet bränditarinoiksi. Suunnittelemme kohderyhmäsi tavoittavat, puhuttelevat markkinointiviestinnän ratkaisut strategisena kumppanina tai toteutustoimistona.

Roihu Inc. palvelee yhdistämällä syvällisen markkinointiviestinnän osaamisen liiketoimintaymmärrykseen ja laajaan toimialatuntemukseen. Kokonaisuus ja toimenpiteet suunnitellaan yrityksesi tulevaisuuden kehitystavoitteiden ehdolla ja pitkäjänteisellä yhteistyöllä. Tuloksia seurataan yhdessä sovituilla arviointikriteereillä.

Tuttu tiimi – tehokasta ja toimivaa


Kumppanuuden koittaessa kootaan yrityksesi tarpeita parhaiten palveleva vastuutiimi Roihu Inc. -ammattilaisista. Yhteistyö tutun tiimin kanssa on miellyttävää ja tehokasta. Tiimiä voidaan täydentää työn edellyttämän erikoisosaamisen mukaisesti Roihu Inc:n muilla osaajilla.

Roihu Inc:n juuret ovat vuonna 2003 perustetussa Roihu Creative Oy:ssä.


Näihin sitoudumme:
  • Asiakasylpeys
  • Kehittyminen
  • Yhteistyö
  • Rehellinen kommunikaatio
  • Vastuun kantaminen

10 

ammattilaista

Roihu Inc. -osaajat tukevat asiakkaita heidän liiketoimintansa kehittämisessä. Arvolähtöistä palvelua varten yrityksesi saa yksilöllisen tiimin.



14 

vuotta

Jokaisella työllämme on merkitys ja rooli asiakkaamme liiketoiminnalle. Näin on ollut jo liki 15 vuoden ajan.



1,5 

miljoonaa sivua vuodessa

Isot painosmäärät vaativat äärimmäistä tarkkuutta. Se taas edellyttää pysyvää ja voimakasta halua ja sitoutumista töihin ja asiakkaisiin. Kutsumme sitä myös asiakasylpeydeksi.


Kehittyminen. Yhteistyö. Rehellinen kommunikaatio

Tekijät


annamaija

Annamaija Flinkkilä-Lehtonen

Toimitusjohtaja, osakas
annamaija@roihuinc.fi
040 500 7816


eila

Eila Lokka

Strategi
eila@roihuinc.fi
050 575 1073

 

sami 600x600px

Sami Huhtala

Strategi
sami@roihuinc.fi
050 512 2009

 

riikka

Riikka Ala-Hulkko

Graafinen suunnittelija
riikka@roihuinc.fi
010 292 8700

 

Maiju web

Maiju Silvasti

Projektipäällikkö
maiju@roihuinc.fi
050 440 9224


heikki

Heikki Väliniemi

Copywriter, osakas
heikki@roihuinc.fi
050 438 0871

 

kati

Kati Parviainen

Art Director
kati@roihuinc.fi
045 264 9154

 

jani

Jani Forsström

Graafinen suunnittelija
jani@roihuinc.fi
010 292 8700

 

sanna

Sanna Rikberg

Asiakkuusjohtaja
sanna@roihuinc.fi
050 555 5150

 

ap

Ari-Pekka Ahonen

Art Director, valokuvaaja, osakas
ari-pekka@roihuinc.fi
040 747 8697

 

petro

Petro Kuosmanen

Web Developer, AD-assistentti
petro@roihuinc.fi
045 113 0230

 

Mitä meistä sanotaan