Käyntiosoite

Kauppakatu 11 C, 5. krs 33200 Tampere

Lähimmät pysäköintitalot ovat P-Näsinkulma (entinen P-Anttila), P-Frenckell ja P-Sokos.


 

Puhelin

010 2928 700

 

Kaikki sähköpostiosoitteemme ovat muotoa

etunimi@roihuinc.fi

Kehittyminen. Yhteistyö. Rehellinen kommunikaatio.

Tekijät


annamaija

Annamaija Flinkkilä-Lehtonen

Toimitusjohtaja, osakas
annamaija@roihuinc.fi
040 500 7816


eila

Eila Lokka

Strategi
eila@roihuinc.fi
050 575 1073

 

kati

Kati Parviainen

Art Director
kati@roihuinc.fi
045 264 9154

 

Maiju web

Maiju Silvasti

Projektipäällikkö
maiju@roihuinc.fi
050 440 9224


heikki

Heikki Väliniemi

Copywriter, osakas
heikki@roihuinc.fi
050 438 0871

 

petro

Petro Kuosmanen

Web Developer, AD-assistentti
petro@roihuinc.fi
045 113 0230

 

jani

Jani Forsström

Graafinen suunnittelija
jani@roihuinc.fi
010 292 8700

 

sanna

Sanna Rikberg

Asiakkuusjohtaja, äitiyslomalla
sanna@roihuinc.fi
050 555 5150

 

ap

Ari-Pekka Ahonen

Art Director, valokuvaaja, osakas
ari-pekka@roihuinc.fi
040 747 8697

 

riikka

Riikka Ala-Hulkko

Graafinen suunnittelija
riikka@roihuinc.fi
010 292 8700